Hana Budišová

Životní cesty.cz

Prostě, těšíme se na ty z vás, kterým se po sobě už dlouho stýská a tuší, že nejvíc si chybí oni sami a vědí, že mít sám sebe je základ všeho a o tom to celé je 🙂

Kontakt: Hana Budišová, hanabudisova@seznam.cz, tel.č.: 605 902 015

Informace k pobytu

Cena obsahuje: poplatek za kurz + ubytování  9.500.-

Cena nezahrnuje: strava, doprava, cestovní pojištění, povlečení a závěrečný úklid (možno za příplatek).

Doprava vlastní: vzhledem k cenám pohonných hmot jsme s rozhodli, že si každý pořeší cestu sám. Vzájemně se propojíme a domluvíme se, kdo s kým pojede.  Na jedno auto ideálně 4 osoby, pak Vás vyjde benzín s mýtným cca na 1.200.-/os.  Cestovné takto vyjde mnohem levněji než autobus. Kdo chce, může letět. Info o cestě letecky podáme individuálně. Itinerář cesty od nás samozřejmě dostanete. 

Strava vlastní: v místě je klasický market, kde můžete zakoupit, co potřebujete a nemusíte jídlo vozit. Jsou tu restaurace, kam zajdeme společně na večeři. Vzhledem ke kurzu budeme obědy řešit ve vile, zajistí si každý sám nebo si něco objednáme.

Na každém pokoji je kuchyňka.

Ubytování: ubytování v 5-ti apartmánech s kuchyňkou a vlastním sociálním zařízením, sebou povlečení (za příplatek zajistíme), apartmán je třeba před odjezdem uklidit nebo za úklid připlatit. 

K dispozici máme divadelní sál, venkovní posezení, gril, vlastní bazén, parkování.

Program: bude probíhat v dopoledních a odpoledních hodinách, abyste se dostali při pěkném počasí taky na pláž. Máme k dispozici divadelní sál s technikou, která nám umožní mnoho divadelních metodik, jak se dostat ke svým omezením (prostě vás hodíme rovnou do vody  ). Čekají vás  meditace jak ve vnitřních  prostorách tak na večerní pláži. Zařadíme i pohyb. Ráno si pravidelně protáhneme tělo a energii rozproudíme vědomým dýcháním. Nastartujete tak přirozeně pravidelný režim mentální, emoční a fyzický, který do Vašeho života vnese řád, klid  a o který se můžete opřít.

Večery budeme trávit povídám si na různá témata, přesně tak, jak má člověk zakončit den. V příjemné společnosti, sdílením zážitků a uvolnění.

Budeme si povídat, budeme grilovat, budeme se smát, budeme zkrátka spolu.

Ližnjan