Hana Budišová

Životní cesty.cz

TRANSFORMAČNÍ KONSTELACE

Uzdravte vztah sami k sobě

každý čtvrtek, kavárna AVATARKA Prostějov, od 17h do 20h

1.12.2022, 8.12.2022, 15.12.2022  Vztahy mezi ženou, mužem a světem    Hana Budišová,koučka 

Chcete-li uzdravit jakoukoliv oblast svého života, potřebujete nejdříve uvolnit blokádu, tzn. ne-přijetí, kvůli kterému jste onemocněli ne-dostatkem, ne-mocí, ne-láskou, ne-svobodou, ne-hodnotou, ne-dostatkem, ne-vztahem.
Jakékoliv ne-přijetí, které se děje ve vnějším prostoru je to, co se nejdříve děje uvnitř.

Pokud nežijete svůj život naplno, s radostí, vášní,  láskou a mocí svůj život ovládat nezávisle na okolnostech,  pak je dobré se podívat  do svého vnitřního světa a zjistit, v čem svoji energii blokujete.

Setkáte se sami se sebou a vztahem ke svému životu – se svojí  vnitřní ženou. Potkáte se svým vztahem k lásce – se svým vnitřním mužem a nakonec se podíváte na svůj vztah se svým vnitřním světem – vnitřním dítětem a zvědomíte si vlastní blokády, které si žádají uvolnění. Až potom mohou nastat skutečné změny ve Vašem životě.

 Změnit venkovní realitu bez  vnitřní změny vytváří stres, strach, boj, napětí a ne moc a z ne moci vzniká ovládání, manipulace, věčná válka o energie, věčná snaha, přežívání, podmíněnost,  ztráta spontaneity a radosti.

Využijte svoje "problémy" k tomu, abyste je uvolnili a ony  mohly odejít.

Problémy jsou pouze výsledkem nefunkčního vztahu sám k sobě. 

Jakákoliv blokáda k sobě se v našich životech projevuje jako potíže ve vztazích, v penězích, v práci, ne moc, ne dostatek, ne hodno ta, ne přátelství, ne láska, ne klid, ne radost, ne uvolněnost, ne svoboda, ne realizace svého života.

Pokud v něčem svůj život spatřujete  jako těžký, ne radostný,ne přátelský , ne laskavý , ne bezpečný, stagnující, mrtvý, chudý, bez možností, ne snadný, pokud se Vám nedaří realizovat, co byste rádi   … a už byste rádi z tohoto bludného kruhu vystoupili, pak jste vítaní.

Rezervace nutná! Počet osob maximálně 8. Cena konstelačního odpoledne 1.000.- osoba.

Rezarvace na  hanabudisova@seznam.cz, záloha 500.-